Slnečné jazerá (Senec)

Zaujímavosti

Obľúbeným miestom v Senci sú Slnečné jazerá, ktoré sú miestom nekonečných možností pre letné aktivity. Dovolenka pri vode, vodné športy, turistika, rybárstvo a to všetko na jednom mieste. Môžete si požičať vodný bicykel, či paddleboard, na ktorom zažijete akčne strávené leto a vychutnáte si okolitú prírodu. Prírodné podmienky na rekreáciu sú tu mimoriadne priaznivé. Mierne podnebie, teplá voda s priemerom 25°C, slnečný svit vyše 2200 hodín za rok, bohaté možnosti vodných športov, rybolovu, ubytovania, stravovania a dalších služieb priamo v areáli Slnečných jazier, robia mesto vyhľadávaným turistickým strediskom celoslovenského i stredoeurópskeho významu.

Areál Slnečných jazier ohraničuje Senec z východu. Delí sa na dve základné časti: Sever a Juh. Rozsah vodnej plochy je vyše 100 ha, dlžka 2200 m, priemerná šírka 400 m.

Slnečné jazerá sa stali obľúbeným cieľom dovolenkových ciest návštevníkov nielen zo Slovenska, ale aj z celej Európy a každoročne zaznamenávajú taktiež návštevy zo zámoria.

Kontaktné údaje

  • 00421 245 928 224
  • info@slnecnejazera.eu
  • www.slnecnejazera.eu

Aktuálne počasie

SENEC Práve teraz