Top
Image Alt

Región Senec

HOLIDAY VILLAGE
Slnečné jazerá sever
903 01 Senec
Slovensko
Telefón-Fax: 00421 2 45915 109
00421 911 656 654
E-mail: ubytovanie@hv.sk
recepcia@hv.sk
www.hv.sk

Prázdninová dedinka Holiday Village je situovaná na severnej strane Slnečných jazier v rekreačnom stredisku mesta Senec. V areáli je 13 bungalovov, v ktorých je 52 apartmánov, každý vhodný maximálne pre štyri osoby. Všetky sú vybavené samostatnou 2-lôžkovou spálňou a kuchynsko-spoločenskou časťou, kde sa nachádza rozťahovací gauč (rozmery 190 x 120 cm) , farebný TV, jedálenský stôl pre štyri osoby. Kuchynský kútik je vybavený dvojplatničkou, rýchlo varnou kanvicou, chladničkou a základným riadom určeným k príprave jednoduchých jedál. Apartmán má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, umývadlo), terasu s vonkajším sedením.

Hosťom Holiday Village je k dispozícii recepcia s internetovým kútikom, detské ihrisko s pieskoviskom. Pre aktívny relax je určené plážové ihrisko a tenisový kurt s umelým trávnatým povrchom umiestnený priamo v areáli prázdninovej dedinky. Súčasťou areálu je i reštaurácia a bufet so širokým sortimentom nápojov a jedál. V letných mesiacoch sa tu konajú pravidelné hudobné produkcie pod holým nebom. Reštaurácia svojou kapacitou (80 miest na sedenie) je vhodná na usporiadanie rodinných a firemných osláv, školení a iných spoločenských akcií.
Hostia, ktorí prídu vlastným autom, majú možnosť parkovania v stráženom areáli prázdninovej dedinky priamo pred svojim apartmánom. Prístup do areálu je z hlavnej cesty v smere Senec – Réca. Pre turistov a tých, ktorí neprídu do Holiday Village vlastnou dopravou, zabezpečuje v letnej sezóne spojenie s centrom mesta Senec turistický vláčik – Holiday Express. Pre ubytovaných hostí je z prázdninovej dedinky Holiday Village voľný vstup do celého areálu Slnečných jazier.