Top
Image Alt

Región Senec

Hotel Dolphin****
Štefánikova 78
903 01 Senec, Slovensko
Tel.: +421 2 20 20 40 40
Fax: +421 2 20 20 40 41
info@hoteldelfin.sk
www.hoteldelfin.sk

HOTEL

Moderný a štýlový hotel, ktorého hlavným zámerom je vysoký štandard poskytovaných služieb, business prostredie a komfortné izby má za prioritu poskytnúť Vám maximálne pohodlie počas pobytu a zabezpečiť všetko do najpodrobnejsích detailov. Ak sa dobre cítite v nadčasovo ladenom priestore a individuálny prístup k Vašim potrebám, najmodernejšie technické vybavenie je pre Vás samozrejmosťou, tak Hotel Delfín **** je pre Vás tým správnym miestom na odddych, ale aj pracovné stretnutia a školenia. Výhodná poloha v kombinácii s veľkorysosťou riešenia vnútorných priestorov a vysokým štandardom služieb predurčuje hotel na to , aby sa stál sám o sebe svetom podnikania a luxusu, ktorý Vás očarí od prvého okamihu.

REŠTAURÁCIA

Svojou bohatou ponukou jedál a kvalitných vín určite naša ponuka uspokojí aj toho najnáročnejšieho gurmána. Naša moderne zariadená reštaurácia ponúka rozmanité menu plné lahôdok. Ochutnať môžete špeciality lahodných chutí a nezabudnuteľného štýlu v príjemnom prostredí, kde veľmi dôležitú úlohu zohráva svetlo a atmosféra, ktoré umocnia Vás zážitok z ponúkaných špecialít. Vaša spokojnosť je našou prioritou.
Posedenie v pôvabnom prostredí reštaurácie vyhovie každému, kto si rád vychutná dobré menu – či už v podobe náročného pracovného obeda alebo ľahkého popoludňajšieho dezertu. Nefajčiarska reštaurácia Hotela Delfín****, Senec ponúka 50 miest.

VÍNNA PIVNICA

Pod Hotelom Delfín, Senec, ktorý sa vypína do výšky 5. podlažia môžete navštíviť vínnu pivnicu s dobovou tehlovou klenbou, ktorá je svojho druhu ojedinelá a na Slovensku celkom výnimočná. Vínna pivnica ponúka skvelý priestor pre pôsobivé individuálne a skupinové vínne degustácie so širokou ponukou slovenských a zahraničných vín s možnosťou predaja pre širokú verejnosť so zabezpečeným odborným poradenstvom pri výbere. Vínna karta Hotela Delfín, Senec prekvapí uváženým výberom – ponuka slovenských a zahraničných vín uspokojí aj tých najnáročnejších milovníkov kvalitného vína.

FITTNEST A SPA

Ak hľadáte uvoľnenie po namáhavom dni, navštívte naše relaxačné centrum. Práve tu načerpáte potrebnú energiu a doprajete oddych nielen vášmu telu, ale aj vašej mysli. Relaxačné centrum Hotela Delfín, Senec ponúka moderný plavecký bazén, kvalitne vybavené fitness, saunu, masáže. Náš hotelový plavecký bazén je ideálnym miestom na šport i oddych. K bazénovej časti prislúcha aj vyhliadková kaviareň s terasou, kde sa Vám naskytne prekrásny pohľad na slnečné jazerá. Moderné fitness je vybavené náradím vysokého štandardu značky Technogym ako aj komorným barom s ponukou zdraviu prospešných nápojov. Relaxačné centrum vám pomôže uniknúť ruchu mesta a nájsť si chvíľku pre seba, či už v posilňovni alebo pri masáži, či vo vyhrievanom bazéne. Spa Hotela Delfín, Senec otvorené hotelovým hosťom sa stáva exkluzívnym útočiskom pre oddych, regeneráciu a obnovenie stratenej rovnováhy.